Dag Dato Tid      Række/Pulje  Hjemme                                                                         Vagter         Mødet        
torsdag 27-08- 19:00 Kvinder C2         GVL Løkken Brønderslev   Løkken Stadion
lørdag     29-08-         11:20    U10 Dr B (11) 5M.  GVL Løkken       Bagterp  (2)       Løkken Stadion
Søndag 30-08- 13:00 Serie 5                      GVL Løkken Harken UGF   Løkken Stadion           Aflyst
søndag 30-08- 10:00 U12 Pi B-C (09) 8M GVL Løkken Tårs/Ugilt IF   Løkken Stadion
onsdag 02-09- 18:00 U14 Dr.C (07) 8M GVL Løkken Jetsmark   Løkken Stadion
torsdag 03-09- 19:00       Kvinder C2         GVL Løkken  Fortuna (2)   Løkken Stadion
lørdag 05-09- 12:00 Serie 5                 GVL Løkken Skallerup   Løkken Stadion   Mie Bach
søndag 06-09- 10:00 U12 Dr B (09) 8M GVL Løkken Bagterp IF   Løkken Stadion
søndag     06-09-   10:00   U12 Pi B-C (09) 8M GVL Løkken       Fortuna               Løkken Stadion
lørdag 12-09- 11:20 U9 Dr C (12) 5M GVL Løkken Birkelse IF   Løkken Stadion
søndag 13-09- 10:00 U12 Dr B (09) 8M GVL Løkken ASA                   Løkken Stadion
mandag  14-09- 18:30        Kvinder C2         GVL Løkken  Vraa           Løkken Stadion
onsdag 16-09- 18:00 U14 Dr C (07) 8M GVL Løkken Ø Han Herred   Løkken Stadion
lørdag 19-09- 10:00 U10 Pi B-C (11) 5M GVL Løkken Øster H.Herred  Løkken Stadion
lørdag     19-09-         10:40   U10 Dr B (11) 5M          GVL Løkken       Skagen IK               Løkken Stadion
søndag 27-09- 10:00 U12 Dr B (09) 8M GVL Løkken Horne /Hirts    Løkken Stadion
søndag 27-09- 10:00 U12 Pi B-C (09) 8M GVL Løkken BTI/THH            Løkken Stadion
mandag 28-09- 19:00 Kvinder C2         GVL Løkken TSI/Stenum    Løkken Stadion
søndag     04-10-         10:00   U12 Pi B-C (09) 8M GVL Løkken       Tårs/Ugilt IF        Løkken Stadion
onsdag 07-10- 17:30 U14 Dr C (07) 8M   GVL Løkken Brønderslev    Løkken Stadion

Dag Dato Tid Række Hjemme Ude Spillested Mødetid vagt
fredag 18-09- 18:00 Serie 5 GVL AIK Frem Løkken 17.30- 20.30 Lone. 
fredag 02-10- 18:00 Serie 5 GVL Vraa (2) Løkken 17.30- 20.30 Kirsten S 
lørdag 10-10- 11:00 Serie 5 GVL Hune B Løkken 10.30 - 13.15 Lone F. 
                .


 

Følg med

Nyheder - Vis alle

Events - Vis alle