Er der nogle der kan hjælpe med de sidste kampe..
                                                                                                            Møde                 Vagter
tirsdag   29-03- 18:30  Herrer Serie 3 -      GVL -Aabybro IF                  lysbane
lørdag    02-04- 13:00  Herrer Serie 5        GVL -Brønderslev IF           12.30-15.30.  Lone foghsgaard
lørdag    09-04- 13:00  Herrer Serie 3 -      GVL -Thise IF                      12.30-15.30.   Mie Bach.
mandag 18-04- 10:00   U11 Dr. B (11) 8M - GVL -Bagterp IF .
tirsdag   19-04- 18:30   Herrer Serie 5        GVL -TSI/Stenum .               18.00-20.30  Lone foghsgaard
fredag    22-04- 18:30   Herrer Serie 3 -      GVL -Skovsgaard B             18.00-20.30.  Bjarne.
søndag 24-04- 13:00      Serie 5                     GVL -Kirkeholdet.                  Martin og Thorsen.
søndag   24-04- 10:00  U12 Piger  (10) 8M    GVL -Aabybro IF 
tirsdag   26-04- 18:30   U13 Dr. C (09) 8M    GVL -Øster Han Herred
fredag    29-04- 18:30  Herrer Serie 3          GVL -Nordens Paris FC      18.00-20.30.   Lykke og Gitte.
lørdag    30-04- 10:00  U11 Dr.  B (11) 8M    GVL -Hjørring IF 
søndag   01-05- 10:00  U12 Pi. B-C (10) 8M GVL -Brønderslev 
tirsdag   10-05- 18:30  U13 Dr. C (09) 8M      GVL -Fjerritslev  
onsdag  11-05- 18:00  U12 Pi. B-C (10) 8M - GVL -Øster Han Herred 
onsdag  18-05- 18:00  U11 Dr. B (11) 8M       GVL -SIV 
fredag   20-05- 18:30  Herrer Serie 3            GVL -Fjerritslev                  18.00-20.30. Lone Foghsgaard.
lørdag   21-05- 11:30  U13 Dr C (09) 8M        GVL -Team VV 
søndag  22-05- 10:00  U12 Pi. B-C (10) 8M   GVL -Birkelse IF 
Søndag 29-5    13.00 serie 5 GVL - Bi.                                                        12.30 - 15.15
tirsdag  31-05- 18:30  U13 Dr. C (09) 8M       GVL -Ørebro - Thorup 
tirsdag  31-05- 18:30  Herrer Serie 3            GVL -BIF/ØHIK                  18.00-20.30.       Lykke og Gitte.
lørdag  04-06-  10:00  U11 Dr. B (11) 8M       GVL -Vraa/ Skallerup.   
Mandag 6-6.     18.00 serie 5 GVL - Stenum                                               17.30 - 19.45.
lørdag  11-06-  10:00  U11 Dr. B (11) 8M        GVL -TSI/Stenum 
søndag 12-06-  10:00  U12 Pi. B-C (10) 8M    GVL -VGH 
tirsdag 14-06-  18:30  U13 Dr. C (09) 8M        GVL -Jetsmark IF                  
lørdag 18-06-   13:30  Herrer Serie 3            GVL -Trekroner                    13.00-15.30.   Kirsten Søndergård.
                                                                    
 

Følg med

Nyheder - Vis alle

Events - Vis alle